İNGİLİZCE HAZIRLIK PROGRAMI MODÜL 4 DERS PROGRAMI
ENGLISH PREPARATORY PROGRAM MODULE 4 SCHEDULE
 

 

CLASS CODE

ELE-01RR / 2101

MAIN INSTRUCTOR

AYŞE GÜLER

SUPPORT INSRUCTOR (S)

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

10:00-10:50

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

11:00-11:50

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

LUNCH BREAK

13:00-13:50

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

 

14:00-14:50

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

15:00-15:50

AYŞE GÜLER

TUT: AYŞE GÜLER

TUT: AYŞE GÜLER

AYŞE GÜLER

16:00-16:50

TUT: AYŞE GÜLER

GSM

 

TUT: AYŞE GÜLER

 

 

CLASS CODE

PIN-01 / 2102

MAIN INSTRUCTOR

SEVAL ATICI

SUPPORT INSRUCTOR (S)

YASEMİN TURAN

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

YASEMİN TURAN

YASEMİN TURAN

SEVAL ATICI

SEVAL ATICI

10:00-10:50

YASEMİN TURAN

YASEMİN TURAN

YASEMİN TURAN

SEVAL ATICI

YASEMİN TURAN

11:00-11:50

YASEMİN TURAN

YASEMİN TURAN

SEVAL ATICI

SEVAL ATICI

YASEMİN TURAN

LUNCH BREAK

13:00-13:50

SEVAL ATICI

SEVAL ATICI

SEVAL ATICI

SEVAL ATICI

 

14:00-14:50

SEVAL ATICI

SEVAL ATICI

SEVAL ATICI

SEVAL ATICI

15:00-15:50

SEVAL ATICI

TUT: SEVAL ATICI

TUT:SEVAL ATICI+
YASEMİN TURAN

SEVAL ATICI

16:00-16:50

TUT: SEVAL ATICI

GSM

 

TUT: SEVAL ATICI

CLASS CODE

PIN-02RR / 2103

MAIN INSTRUCTOR

TUBA GÖNEL

SUPPORT INSRUCTOR (S)

NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

TUBA GÖNEL

TUBA GÖNEL

NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

10:00-10:50

TUBA GÖNEL

NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

TUBA GÖNEL

TUBA GÖNEL

TUBA GÖNEL

11:00-11:50

TUBA GÖNEL

NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

TUBA GÖNEL

TUBA GÖNEL

TUBA GÖNEL

LUNCH BREAK

13:00-13:50

TUBA GÖNEL

TUBA GÖNEL

NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

 

14:00-14:50

TUBA GÖNEL

TUBA GÖNEL

NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

15:00-15:50

TUBA GÖNEL

TUT:TUBA GÖNEL

TUT:TUBA GÖNEL+
NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

NECLA BURÇİN GİRİTLİOĞLU

16:00-16:50

TUT:TUBA GÖNEL

GSM

 

TUT:TUBA GÖNEL

CLASS CODE

INT-01 / 2104

MAIN INSTRUCTOR

MESUT ÖZTÜRK

SUPPORT INSRUCTOR (S)

ALLAN DELL

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

MESUT ÖZTÜRK

ALLAN DELL

MESUT ÖZTÜRK

MESUT ÖZTÜRK

10:00-10:50

ALLAN DELL

MESUT ÖZTÜRK

ALLAN DELL

MESUT ÖZTÜRK

MESUT ÖZTÜRK

11:00-11:50

ALLAN DELL

MESUT ÖZTÜRK

ALLAN DELL

MESUT ÖZTÜRK

MESUT ÖZTÜRK

LUNCH BREAK

13:00-13:50

MESUT ÖZTÜRK

ALLAN DELL

MESUT ÖZTÜRK

MESUT ÖZTÜRK

 

14:00-14:50

MESUT ÖZTÜRK

ALLAN DELL

MESUT ÖZTÜRK

ALLAN DELL

15:00-15:50

MESUT ÖZTÜRK

TUT:MESUT ÖZTÜRK

TUT:MESUT ÖZTÜRK

ALLAN DELL

16:00-16:50

TUT:MESUT ÖZTÜRK

GSM

 

TUT:MESUT ÖZTÜRK+
ALLAN DELL

CLASS CODE

INT-02 / 2105

MAIN INSTRUCTOR

GULIPALI DUOLIKUN

SUPPORT INSRUCTOR (S)

ALLAN DELL

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

GULIPALI DUOLIKUN

GULIPALI DUOLIKUN

ALLAN DELL

ALLAN DELL

10:00-10:50

GULIPALI DUOLIKUN

GULIPALI DUOLIKUN

GULIPALI DUOLIKUN

ALLAN DELL

GULIPALI DUOLIKUN

11:00-11:50

GULIPALI DUOLIKUN

GULIPALI DUOLIKUN

GULIPALI DUOLIKUN

ALLAN DELL

GULIPALI DUOLIKUN

LUNCH BREAK

13:00-13:50

ALLAN DELL

GULIPALI DUOLIKUN

ALLAN DELL

GULIPALI DUOLIKUN

 

14:00-14:50

ALLAN DELL

GULIPALI DUOLIKUN

ALLAN DELL

GULIPALI DUOLIKUN

15:00-15:50

ALLAN DELL

TUT:GULIPALI DUOLIKUN

TUT:GULIPALI DUOLIKUN+
ALLAN DELL

GULIPALI DUOLIKUN

16:00-16:50

TUT:GULIPALI DUOLIKUN

GSM

 

TUT:GULIPALI DUOLIKUN

CLASS CODE

INT-03 / 2106

MAIN INSTRUCTOR

NEVİN DURMAZ

SUPPORT INSRUCTOR (S)

ALI HASHEMI

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

NEVİN DURMAZ

ALI HASHEMI

NEVİN DURMAZ

ALI HASHEMI

10:00-10:50

NEVİN DURMAZ

NEVİN DURMAZ

ALI HASHEMI

NEVİN DURMAZ

ALI HASHEMI

11:00-11:50

NEVİN DURMAZ

NEVİN DURMAZ

ALI HASHEMI

NEVİN DURMAZ

NEVİN DURMAZ

LUNCH BREAK

13:00-13:50

NEVİN DURMAZ

NEVİN DURMAZ

NEVİN DURMAZ

NEVİN DURMAZ

 

14:00-14:50

ALI HASHEMI

NEVİN DURMAZ

NEVİN DURMAZ

ALI HASHEMI

15:00-15:50

ALI HASHEMI

TUT:NEVİN DURMAZ

TUT:NEVİN DURMAZ

ALI HASHEMI

16:00-16:50

TUT:ALI HASEHEMI+
NEVİN DURMAZ

GSM

 

TUT:NEVİN DURMAZ

CLASS CODE

INT-04 / 2108

MAIN INSTRUCTOR

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

SUPPORT INSRUCTOR (S)

ALI HASHEMI

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

ALI HASHEMI

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

10:00-10:50

ALI HASHEMI

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

ALI HASHEMI

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

11:00-11:50

ALI HASHEMI

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

ALI HASHEMI

ALI HASHEMI

LUNCH BREAK

13:00-13:50

ALI HASHEMI

ALI HASHEMI

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

 

14:00-14:50

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

ALI HASHEMI

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

15:00-15:50

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

TUT:ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA+
ALI HASHEMI

TUT:ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

16:00-16:50

TUT:ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

GSM

 

TUT:ÇİĞDEM YILMAZ UZUNKAYA

CLASS CODE

INT-05R / 1101

MAIN INSTRUCTOR

ŞİRVAN ATAÇ

SUPPORT INSRUCTOR (S)

MEHMET AYTAR

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

ŞİRVAN ATAÇ

MEHMET AYTAR

ŞİRVAN ATAÇ

MEHMET AYTAR

10:00-10:50

ŞİRVAN ATAÇ

ŞİRVAN ATAÇ

MEHMET AYTAR

ŞİRVAN ATAÇ

ŞİRVAN ATAÇ

11:00-11:50

ŞİRVAN ATAÇ

ŞİRVAN ATAÇ

MEHMET AYTAR

ŞİRVAN ATAÇ

ŞİRVAN ATAÇ

LUNCH BREAK

13:00-13:50

ŞİRVAN ATAÇ

ŞİRVAN ATAÇ

ŞİRVAN ATAÇ

MEHMET AYTAR

 

14:00-14:50

MEHMET AYTAR

ŞİRVAN ATAÇ

ŞİRVAN ATAÇ

MEHMET AYTAR

15:00-15:50

MEHMET AYTAR

TUT:ŞİRVAN ATAÇ

TUT:ŞİRVAN ATAÇ

MEHMET AYTAR

16:00-16:50

TUT:ŞİRVAN ATAÇ

GSM

 

TUT:ŞİRVAN ATAÇ+
MEHMET AYTAR

CLASS CODE

INT-06R / 1102

MAIN INSTRUCTOR

KÜBRA ERDEM

SUPPORT INSRUCTOR (S)

MEHMET AYTAR

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

KÜBRA ERDEM

KÜBRA ERDEM

MEHMET AYTAR

KÜBRA ERDEM

10:00-10:50

MEHMET AYTAR

KÜBRA ERDEM

KÜBRA ERDEM

MEHMET AYTAR

MEHMET AYTAR

11:00-11:50

MEHMET AYTAR

KÜBRA ERDEM

KÜBRA ERDEM

MEHMET AYTAR

MEHMET AYTAR

LUNCH BREAK

13:00-13:50

KÜBRA ERDEM

MEHMET AYTAR

KÜBRA ERDEM

KÜBRA ERDEM

 

14:00-14:50

KÜBRA ERDEM

MEHMET AYTAR

KÜBRA ERDEM

KÜBRA ERDEM

15:00-15:50

KÜBRA ERDEM

TUT:MEHMET AYTAR+
KÜBRA ERDEM

TUT:KÜBRA ERDEM

KÜBRA ERDEM

16:00-16:50

TUT:KÜBRA ERDEM

GSM

 

TUT:KÜBRA ERDEM

CLASS CODE

INT-07R / 1103

MAIN INSTRUCTOR

HİLAL AY

SUPPORT INSRUCTOR (S)

GABOR KOVACS

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

GABOR KOVACS

HİLAL AY

HİLAL AY

GABOR KOVACS

10:00-10:50

GABOR KOVACS

GABOR KOVACS

HİLAL AY

HİLAL AY

HİLAL AY

11:00-11:50

GABOR KOVACS

GABOR KOVACS

HİLAL AY

HİLAL AY

HİLAL AY

LUNCH BREAK

13:00-13:50

GABOR KOVACS

HİLAL AY

HİLAL AY

HİLAL AY

 

14:00-14:50

HİLAL AY

HİLAL AY

HİLAL AY

GABOR KOVACS

15:00-15:50

HİLAL AY

TUT:HİLAL AY+
GABOR KOVACS

TUT:HİLAL AY

GABOR KOVACS

16:00-16:50

TUT:HİLAL AY

GSM

 

TUT:HİLAL AY

CLASS CODE

INT-08R / 1104

MAIN INSTRUCTOR

AYŞİN İLTER

SUPPORT INSRUCTOR (S)

GABOR KOVACS

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

AYŞİN İLTER

AYŞİN İLTER

GABOR KOVACS

AYŞİN İLTER

10:00-10:50

AYŞİN İLTER

AYŞİN İLTER

AYŞİN İLTER

GABOR KOVACS

GABOR KOVACS

11:00-11:50

AYŞİN İLTER

AYŞİN İLTER

AYŞİN İLTER

GABOR KOVACS

GABOR KOVACS

LUNCH BREAK

13:00-13:50

AYŞİN İLTER

GABOR KOVACS

GABOR KOVACS

AYŞİN İLTER

 

14:00-14:50

AYŞİN İLTER

GABOR KOVACS

GABOR KOVACS

AYŞİN İLTER

15:00-15:50

AYŞİN İLTER

TUT:AYŞİN İLTER

TUT:AYŞİN İLTER+
GABOR KOVACS

AYŞİN İLTER

16:00-16:50

TUT:AYŞİN İLTER

GSM

 

TUT:AYŞİN İLTER

CLASS CODE

UPP-01 / 1105

MAIN INSTRUCTOR

YONCA BURSALI

SUPPORT INSRUCTOR (S)

PAWEL KOLODZIEJCZYK

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

PAWEL KOLODZIEJCZYK

YONCA BURSALI

YONCA BURSALI

YONCA BURSALI

10:00-10:50

YONCA BURSALI

PAWEL KOLODZIEJCZYK

YONCA BURSALI

YONCA BURSALI

YONCA BURSALI

11:00-11:50

YONCA BURSALI

YONCA BURSALI

YONCA BURSALI

PAWEL KOLODZIEJCZYK

YONCA BURSALI

12:00-12:50

YONCA BURSALI

YONCA BURSALI

YONCA BURSALI

PAWEL KOLODZIEJCZYK

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

YONCA BURSALI

TUT:YONCA BURSALI
+PAWEL KOLODZIEJCZYK

TUT:YONCA BURSALI

TUT:YONCA BURSALI

 

15:00-15:50

TUT:YONCA BURSALI

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-02 / 1106

MAIN INSTRUCTOR

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

SUPPORT INSRUCTOR (S)

PAWEL KOLODZIEJCZYK

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

PAWEL KOLODZIEJCZYK

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

10:00-10:50

PAWEL KOLODZIEJCZYK

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

PAWEL KOLODZIEJCZYK

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

11:00-11:50

PAWEL KOLODZIEJCZYK

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

12:00-12:50

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

TUT:BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

TUT:BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

TUT:BURCU TÜRK SARAÇOĞLU+
PAWEL KOLODZIEJCZYK

 

15:00-15:50

TUT:BURCU TÜRK SARAÇOĞLU

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-03 / 1107

MAIN INSTRUCTOR

MANDANA TAYERI

SUPPORT INSRUCTOR (S)

AYLİN YURDACAN

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

MANDANA TAYERI

MANDANA TAYERI

AYLİN YURDACAN

MANDANA TAYERI

10:00-10:50

MANDANA TAYERI

MANDANA TAYERI

MANDANA TAYERI

AYLİN YURDACAN

MANDANA TAYERI

11:00-11:50

MANDANA TAYERI

AYLİN YURDACAN

MANDANA TAYERI

MANDANA TAYERI

MANDANA TAYERI

12:00-12:50

MANDANA TAYERI

AYLİN YURDACAN

MANDANA TAYERI

MANDANA TAYERI

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

MANDANA TAYERI

TUT: MANDANA TAYERI+
AYLİN YURDACAN

TUT: MANDANA TAYERI

TUT: MANDANA TAYERI

 

15:00-15:50

TUT: MANDANA TAYERI

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-04 / 1108

MAIN INSTRUCTOR

SİBEL KOÇ

SUPPORT INSRUCTOR (S)

PAWEL KOLODZIEJCZYK

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

SİBEL KOÇ

SİBEL KOÇ

SİBEL KOÇ

SİBEL KOÇ

10:00-10:50

SİBEL KOÇ

SİBEL KOÇ

SİBEL KOÇ

SİBEL KOÇ

SİBEL KOÇ

11:00-11:50

SİBEL KOÇ

PAWEL KOLODZIEJCZYK

SİBEL KOÇ

SİBEL KOÇ

SİBEL KOÇ

12:00-12:50

PAWEL KOLODZIEJCZYK

PAWEL KOLODZIEJCZYK

SİBEL KOÇ

SİBEL KOÇ

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

PAWEL KOLODZIEJCZYK

TUT:SİBEL KOÇ

TUT:SİBEL KOÇ+
PAWEL KOLODZIEJCZYK

TUT:SİBEL KOÇ

 

15:00-15:50

TUT:SİBEL KOÇ

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-05 / 1109

MAIN INSTRUCTOR

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

SUPPORT INSRUCTOR (S)

MOHSEN BOROUMAND

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

10:00-10:50

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

MOHSEN BOROUMAND

11:00-11:50

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

MOHSEN BOROUMAND

12:00-12:50

MOHSEN BOROUMAND

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

JOHANNA BERMEO SANCHEZ

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

MOHSEN BOROUMAND

TUT: JOHANNA BERMEO SANCHEZ

TUT: JOHANNA BERMEO SANCHEZ

TUT: JOHANNA BERMEO SANCHE

 

15:00-15:50

TUT: JOHANNA+MOHSEN

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-06 / 1201

MAIN INSTRUCTOR

ZAHER ALRASHED

SUPPORT INSRUCTOR (S)

EMİNE BÜLÜR CİVANOĞLU

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

EMİNE BÜLÜR CİVANOĞLU

ZAHER ALRASHED

EMİNE BÜLÜR CİVANOĞLU

ZAHER ALRASHED

10:00-10:50

ZAHER ALRASHED

EMİNE BÜLÜR CİVANOĞLU

ZAHER ALRASHED

EMİNE BÜLÜR CİVANOĞLU

ZAHER ALRASHED

11:00-11:50

ZAHER ALRASHED

ZAHER ALRASHED

ZAHER ALRASHED

ZAHER ALRASHED

ZAHER ALRASHED

12:00-12:50

ZAHER ALRASHED

ZAHER ALRASHED

ZAHER ALRASHED

ZAHER ALRASHED

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

ZAHER ALRASHED

TUT:ZAHER ALRASHED+
EMİNE CİVANOĞLU

TUT:ZAHER ALRASHED

TUT:ZAHER ALRASHED

 

15:00-15:50

TUT:ZAHER ALRASHED

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-07 / 1202

MAIN INSTRUCTOR

AHU BURCU HAYIR

SUPPORT INSRUCTOR (S)

MOHSEN BOROUMAND

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

MOHSEN BOROUMAND

AHU BURCU HAYIR

AHU BURCU HAYIR

AHU BURCU HAYIR

10:00-10:50

AHU BURCU HAYIR

MOHSEN BOROUMAND

AHU BURCU HAYIR

AHU BURCU HAYIR

AHU BURCU HAYIR

11:00-11:50

AHU BURCU HAYIR

AHU BURCU HAYIR

MOHSEN BOROUMAND

AHU BURCU HAYIR

AHU BURCU HAYIR

12:00-12:50

AHU BURCU HAYIR

AHU BURCU HAYIR

MOHSEN BOROUMAND

AHU BURCU HAYIR

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

AHU BURCU HAYIR

TUT:AHU BURCU HAYIR

TUT:AHU BURCU HAYIR+
MOHSEN BOROUMAND

TUT:AHU BURCU HAYIR

 

15:00-15:50

TUT:AHU BURCU HAYIR

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-08 / 1203

MAIN INSTRUCTOR

TUĞÇE ULUTAN ISSI

SUPPORT INSRUCTOR (S)

MOHSEN BOROUMAND

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

TUĞÇE ULUTAN ISSI

TUĞÇE ULUTAN ISSI

MOHSEN BOROUMAND

TUĞÇE ULUTAN ISSI

10:00-10:50

TUĞÇE ULUTAN ISSI

TUĞÇE ULUTAN ISSI

TUĞÇE ULUTAN ISSI

MOHSEN BOROUMAND

TUĞÇE ULUTAN ISSI

11:00-11:50

TUĞÇE ULUTAN ISSI

MOHSEN BOROUMAND

TUĞÇE ULUTAN ISSI

TUĞÇE ULUTAN ISSI

TUĞÇE ULUTAN ISSI

12:00-12:50

TUĞÇE ULUTAN ISSI

MOHSEN BOROUMAND

TUĞÇE ULUTAN ISSI

TUĞÇE ULUTAN ISSI

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

TUĞÇE ULUTAN ISSI

TUT: TUĞÇE ULUTAN ISSI+
MOHSEN BOROUMAND

TUT: TUĞÇE ULUTAN ISSI

TUT: TUĞÇE ULUTAN ISSI

 

15:00-15:50

TUT: TUĞÇE ULUTAN ISSI

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-09 / 1204

MAIN INSTRUCTOR

AYÇA BERNA BÖCÜ

SUPPORT INSRUCTOR (S)

MOHSEN BORUMAND

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

AYÇA BERNA BÖCÜ

AYÇA BERNA BÖCÜ

AYÇA BERNA BÖCÜ

AYÇA BERNA BÖCÜ

10:00-10:50

MOHSEN BORUMAND

AYÇA BERNA BÖCÜ

AYÇA BERNA BÖCÜ

AYÇA BERNA BÖCÜ

AYÇA BERNA BÖCÜ

11:00-11:50

MOHSEN BORUMAND

AYÇA BERNA BÖCÜ

AYÇA BERNA BÖCÜ

MOHSEN BORUMAND

AYÇA BERNA BÖCÜ

12:00-12:50

AYÇA BERNA BÖCÜ

AYÇA BERNA BÖCÜ

AYÇA BERNA BÖCÜ

MOHSEN BORUMAND

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

AYÇA BERNA BÖCÜ

TUT:AYÇA BERNA BÖCÜ

TUT:AYÇA BERNA BÖCÜ

TUT:MOHSEN BOROUMAND+
AYÇA BERNA BÖCÜ

 

15:00-15:50

TUT:AYÇA BERNA BÖCÜ

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-10 / 1205

MAIN INSTRUCTOR

HANDENUR ÇOŞKUN

SUPPORT INSRUCTOR (S)

AYLİN YURDACAN

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

AYLİN YURDACAN

HANDENUR ÇOŞKUN

HANDENUR ÇOŞKUN

HANDENUR ÇOŞKUN

10:00-10:50

HANDENUR ÇOŞKUN

AYLİN YURDACAN

HANDENUR ÇOŞKUN

HANDENUR ÇOŞKUN

HANDENUR ÇOŞKUN

11:00-11:50

HANDENUR ÇOŞKUN

HANDENUR ÇOŞKUN

AYLİN YURDACAN

HANDENUR ÇOŞKUN

HANDENUR ÇOŞKUN

12:00-12:50

HANDENUR ÇOŞKUN

HANDENUR ÇOŞKUN

AYLİN YURDACAN

HANDENUR ÇOŞKUN

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

HANDENUR ÇOŞKUN

TUT: HANDENUR ÇOŞKUN

TUT: HANDENUR ÇOŞKUN+
AYLİN YURDACAN

TUT: HANDENUR ÇOŞKUN

 

15:00-15:50

TUT: HANDENUR ÇOŞKUN

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-11 / 1206

MAIN INSTRUCTOR

SUANT JANE SEZGİN

SUPPORT INSRUCTOR (S)

PAWEL KOLODZIEJCZYK

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

SUANT JANE SEZGİN

SUANT JANE SEZGİN

SUANT JANE SEZGİN

PAWEL KOLODZIEJCZYK

10:00-10:50

SUANT JANE SEZGİN

SUANT JANE SEZGİN

SUANT JANE SEZGİN

SUANT JANE SEZGİN

PAWEL KOLODZIEJCZYK

11:00-11:50

SUANT JANE SEZGİN

SUANT JANE SEZGİN

PAWEL KOLODZIEJCZYK

SUANT JANE SEZGİN

SUANT JANE SEZGİN

12:00-12:50

SUANT JANE SEZGİN

SUANT JANE SEZGİN

PAWEL KOLODZIEJCZYK

SUANT JANE SEZGİN

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

SUANT JANE SEZGİN

TUT: SUANT JANE SEZGİN

TUT: SUANT JANE SEZGİN

TUT: SUANT JANE SEZGİN

 

15:00-15:50

TUT: PAWEL KOLODZIEJCZYK+
SUANT JANE SEZGİN

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-12R / 1208

MAIN INSTRUCTOR

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

SUPPORT INSRUCTOR (S)

ARZU OYACIOĞLU

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

ARZU OYACIOĞLU

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

ARZU OYACIOĞLU

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

10:00-10:50

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

ARZU OYACIOĞLU

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

ARZU OYACIOĞLU

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

11:00-11:50

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

12:00-12:50

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

TUT:ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

TUT:ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

TUT:ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL
+ARZU OYACIOĞLU

 

15:00-15:50

TUT:ZEYNEP ÖZYILDIRIM YÜKSEL

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

UPP-13R / 1209

MAIN INSTRUCTOR

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

SUPPORT INSRUCTOR (S)

ARZU OYACIOĞLU

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

10:00-10:50

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

11:00-11:50

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

ARZU OYACIOĞLU

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

ARZU OYACIOĞLU

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

12:00-12:50

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

ARZU OYACIOĞLU

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

ARZU OYACIOĞLU

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

AYTEN KOLDEMİR UĞUREL

TUT:AYTEN UĞUREL+
ARZU OYACIOĞLU

TUT:AYTEN UĞUREL

TUT:AYTEN UĞUREL

 

15:00-15:50

TUT:AYTEN UĞUREL

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-10 /7 WEEK / 3202

MAIN INSTRUCTOR

EMRAH AKKURT

SUPPORT INSRUCTOR (S)

FRANK PAYNE

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

EMRAH AKKURT

EMRAH AKKURT

EMRAH AKKURT

EMRAH AKKURT

10:00-10:50

EMRAH AKKURT

EMRAH AKKURT

EMRAH AKKURT

EMRAH AKKURT

EMRAH AKKURT

11:00-11:50

EMRAH AKKURT

FRANK PAYNE

EMRAH AKKURT

EMRAH AKKURT

EMRAH AKKURT

12:00-12:50

FRANK PAYNE

FRANK PAYNE

EMRAH AKKURT

EMRAH AKKURT

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

FRANK PAYNE

TUT:EMRAH AKKURT+
FRANK PAYNE

TUT:EMRAH AKKURT

TUT:EMRAH AKKURT

 

15:00-15:50

TUT:EMRAH AKKURT

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-11 /7 WEEK / 3204

MAIN INSTRUCTOR

MARIYANA APTINI

SUPPORT INSRUCTOR (S)

RUKİYE UÇAR

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

MARIYANA APTINI

MARIYANA APTINI

MARIYANA APTINI

MARIYANA APTINI

10:00-10:50

RUKİYE UÇAR

MARIYANA APTINI

MARIYANA APTINI

MARIYANA APTINI

MARIYANA APTINI

11:00-11:50

RUKİYE UÇAR

MARIYANA APTINI

RUKİYE UÇAR

MARIYANA APTINI

MARIYANA APTINI

12:00-12:50

MARIYANA APTINI

MARIYANA APTINI

RUKİYE UÇAR

MARIYANA APTINI

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

MARIYANA APTINI

TUT: MARIYANA APTINI

TUT: RUKİYE UÇAR 

TUT: MARIYANA APTINI

 

15:00-15:50

TUT:MARIYANA APTINI

TUT: MARIYANA APTINI

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-12 /7 WEEK /3208

MAIN INSTRUCTOR

EMEL TURAN

SUPPORT INSRUCTOR (S)

FRANK PAYNE

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

FRANK PAYNE

EMEL TURAN

EMEL TURAN

EMEL TURAN

10:00-10:50

EMEL TURAN

FRANK PAYNE

EMEL TURAN

EMEL TURAN

EMEL TURAN

11:00-11:50

EMEL TURAN

EMEL TURAN

EMEL TURAN

FRANK PAYNE

EMEL TURAN

12:00-12:50

EMEL TURAN

EMEL TURAN

EMEL TURAN

FRANK PAYNE

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

EMEL TURAN

TUT:EMEL TURAN

TUT:EMEL TURAN

TUT:EMEL TURAN

 

15:00-15:50

TUT:EMEL TURAN+FRANK PAYNE

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-13 /7 WEEK / 2201

MAIN INSTRUCTOR

CEYDA GÜMÜŞ

SUPPORT INSRUCTOR (S)

FRANK PAYNE

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

CEYDA GÜMÜŞ

CEYDA GÜMÜŞ

FRANK PAYNE

CEYDA GÜMÜŞ

10:00-10:50

FRANK PAYNE

CEYDA GÜMÜŞ

CEYDA GÜMÜŞ

FRANK PAYNE

CEYDA GÜMÜŞ

11:00-11:50

FRANK PAYNE

CEYDA GÜMÜŞ

CEYDA GÜMÜŞ

CEYDA GÜMÜŞ

CEYDA GÜMÜŞ

12:00-12:50

CEYDA GÜMÜŞ

CEYDA GÜMÜŞ

CEYDA GÜMÜŞ

CEYDA GÜMÜŞ

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

CEYDA GÜMÜŞ

TUT:CEYDA GÜMÜŞ

TUT:CEYDA GÜMÜŞ

TUT:CEYDA GÜMÜŞ+
FRANK PAYNE

 

15:00-15:50

TUT:CEYDA GÜMÜŞ

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-14 /7 WEEK / 2202

MAIN INSTRUCTOR

ÖMER DAĞDELEN

SUPPORT INSRUCTOR (S)

LYNSEY HAUGHT

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

ÖMER DAĞDELEN

LYNSEY HAUGHT

ÖMER DAĞDELEN

ÖMER DAĞDELEN

10:00-10:50

ÖMER DAĞDELEN

ÖMER DAĞDELEN

LYNSEY HAUGHT

ÖMER DAĞDELEN

ÖMER DAĞDELEN

11:00-11:50

ÖMER DAĞDELEN

ÖMER DAĞDELEN

ÖMER DAĞDELEN

ÖMER DAĞDELEN

ÖMER DAĞDELEN

12:00-12:50

LYNSEY HAUGHT

ÖMER DAĞDELEN

ÖMER DAĞDELEN

ÖMER DAĞDELEN

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

LYNSEY HAUGHT

TUT:ÖMER DAĞDELEN

TUT:ÖMER DAĞDELEN

TUT:ÖMER DAĞDELEN

 

15:00-15:50

TUT:LYNSEY HAUGHT+
ÖMER DAĞDELEN

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-15 /7 WEEK /2203

MAIN INSTRUCTOR

KAMAL AKEEL

SUPPORT INSRUCTOR (S)

LYNSEY HAUGHT

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

KAMAL AKEEL

KAMAL AKEEL

KAMAL AKEEL

KAMAL AKEEL

10:00-10:50

LYNSEY HAUGHT

KAMAL AKEEL

KAMAL AKEEL

KAMAL AKEEL

KAMAL AKEEL

11:00-11:50

LYNSEY HAUGHT

KAMAL AKEEL

LYNSEY HAUGHT

KAMAL AKEEL

KAMAL AKEEL

12:00-12:50

KAMAL AKEEL

KAMAL AKEEL

LYNSEY HAUGHT

KAMAL AKEEL

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

KAMAL AKEEL

TUT:KAMAL AKEEL

TUT:KAMAL AKEEL +  LYNSEY HAUGHT 

 

15:00-15:50

TUT:KAMAL AKEEL

TUT:KAMAL AKEEL

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-16 /7 WEEK / 2204

MAIN INSTRUCTOR

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

SUPPORT INSRUCTOR (S)

AYLİN YURDACAN

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

AYLİN YURDACAN

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

10:00-10:50

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

AYLİN YURDACAN

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

11:00-11:50

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

AYLİN YURDACAN

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

12:00-12:50

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

AYLİN YURDACAN

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

CEYDA CAMGÖZ AYDIN

TUT: CEYDA CAMGÖZ AYDIN

TUT: CEYDA CAMGÖZ AYDIN

TUT: CEYDA CAMGÖZ AYDIN+
AYLİN YURDACAN

 

15:00-15:50

TUT: CEYDA CAMGÖZ AYDIN

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-17 /7 WEEK / 2205

MAIN INSTRUCTOR

TUĞÇE KÖSE

SUPPORT INSRUCTOR (S)

KÜBRA SAYGILI

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

TUĞÇE KÖSE

KÜBRA SAYGILI

TUĞÇE KÖSE

TUĞÇE KÖSE

10:00-10:50

TUĞÇE KÖSE

TUĞÇE KÖSE

KÜBRA SAYGILI

TUĞÇE KÖSE

TUĞÇE KÖSE

11:00-11:50

TUĞÇE KÖSE

TUĞÇE KÖSE

TUĞÇE KÖSE

KÜBRA SAYGILI

TUĞÇE KÖSE

12:00-12:50

TUĞÇE KÖSE

TUĞÇE KÖSE

TUĞÇE KÖSE

KÜBRA SAYGILI

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

TUĞÇE KÖSE

TUT:TUĞÇE KÖSE

TUT:TUĞÇE KÖSE

TUT:TUĞÇE KÖSE+
KÜBRA SAYGILI

 

15:00-15:50

TUT:TUĞÇE KÖSE

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-18 /7 WEEK / 2206

MAIN INSTRUCTOR

HANSA BAŞAK

SUPPORT INSRUCTOR (S)

EDA CENİK

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

EDA CENİK

HANSA BAŞAK

EDA CENİK

HANSA BAŞAK

10:00-10:50

HANSA BAŞAK

EDA CENİK

HANSA BAŞAK

EDA CENİK

HANSA BAŞAK

11:00-11:50

HANSA BAŞAK

HANSA BAŞAK

HANSA BAŞAK

HANSA BAŞAK

HANSA BAŞAK

12:00-12:50

HANSA BAŞAK

HANSA BAŞAK

HANSA BAŞAK

HANSA BAŞAK

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

HANSA BAŞAK

TUT:HANSA BAŞAK+EDA CENİK

TUT:HANSA BAŞAK

TUT:HANSA BAŞAK

 

15:00-15:50

TUT:HANSA BAŞAK

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-19 /7 WEEK /2208

MAIN INSTRUCTOR

HALE DEDE

SUPPORT INSRUCTOR (S)

FRANK PAYNE

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

HALE DEDE

FRANK PAYNE

HALE DEDE

FRANK PAYNE

10:00-10:50

HALE DEDE

HALE DEDE

FRANK PAYNE

HALE DEDE

HALE DEDE

11:00-11:50

HALE DEDE

HALE DEDE

FRANK PAYNE

HALE DEDE

HALE DEDE

12:00-12:50

HALE DEDE

HALE DEDE

HALE DEDE

HALE DEDE

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

HALE DEDE

TUT:HALE DEDE

TUT:HALE DEDE+
FRANK PAYNE

TUT:HALE DEDE

 

15:00-15:50

TUT:HALE DEDE

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-01 / 14 WEEK / 3201

MAIN INSTRUCTOR

HANİFE EMEL YÜKSEL

SUPPORT INSRUCTOR (S)

LYNSEY HAUGHT

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

LYNSEY HAUGHT

HANİFE EMEL YÜKSEL

HANİFE EMEL YÜKSEL

LYNSEY HAUGHT

10:00-10:50

HANİFE EMEL YÜKSEL

LYNSEY HAUGHT

HANİFE EMEL YÜKSEL

HANİFE EMEL YÜKSEL

LYNSEY HAUGHT

11:00-11:50

HANİFE EMEL YÜKSEL

HANİFE EMEL YÜKSEL

HANİFE EMEL YÜKSEL

HANİFE EMEL YÜKSEL

HANİFE EMEL YÜKSEL

12:00-12:50

HANİFE EMEL YÜKSEL

HANİFE EMEL YÜKSEL

HANİFE EMEL YÜKSEL

HANİFE EMEL YÜKSEL

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

HANİFE EMEL YÜKSEL

TUT:HANİFE EMEL YÜKSEL

TUT:HANİFE EMEL YÜKSEL+
LYNSEY HAUGHT

TUT:HANİFE EMEL YÜKSEL

 

15:00-15:50

TUT:HANİFE EMEL YÜKSEL

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-03 / 14 WEEK /3203

MAIN INSTRUCTOR

GAMZE GÜMÜŞ

SUPPORT INSRUCTOR (S)

LYNSEY HAUGHT

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

GAMZE GÜMÜŞ

GAMZE GÜMÜŞ

LYNSEY HAUGHT

GAMZE GÜMÜŞ

10:00-10:50

GAMZE GÜMÜŞ

GAMZE GÜMÜŞ

GAMZE GÜMÜŞ

LYNSEY HAUGHT

GAMZE GÜMÜŞ

11:00-11:50

GAMZE GÜMÜŞ

LYNSEY HAUGHT

GAMZE GÜMÜŞ

GAMZE GÜMÜŞ

GAMZE GÜMÜŞ

12:00-12:50

GAMZE GÜMÜŞ

LYNSEY HAUGHT

GAMZE GÜMÜŞ

GAMZE GÜMÜŞ

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

GAMZE GÜMÜŞ

TUT:GAMZE GÜMÜŞ+
LYNSEY HAUGHT

TUT:GAMZE GÜMÜŞ

TUT:GAMZE GÜMÜŞ

 

15:00-15:50

TUT:GAMZE GÜMÜŞ

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-05 / 14 WEEK / 3205

MAIN INSTRUCTOR

AYŞEGÜL YÜCEL

SUPPORT INSRUCTOR (S)

BAĞIŞ BİLİR

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

AYŞEGÜL YÜCEL

AYŞEGÜL YÜCEL

BAĞIŞ BİLİR

AYŞEGÜL YÜCEL

10:00-10:50

BAĞIŞ BİLİR

AYŞEGÜL YÜCEL

AYŞEGÜL YÜCEL

BAĞIŞ BİLİR

AYŞEGÜL YÜCEL

11:00-11:50

BAĞIŞ BİLİR

AYŞEGÜL YÜCEL

AYŞEGÜL YÜCEL

AYŞEGÜL YÜCEL

AYŞEGÜL YÜCEL

12:00-12:50

AYŞEGÜL YÜCEL

AYŞEGÜL YÜCEL

AYŞEGÜL YÜCEL

AYŞEGÜL YÜCEL

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

AYŞEGÜL YÜCEL

TUT:AYŞEGÜL YÜCEL

TUT:AYŞEGÜL YÜCEL

TUT:AYŞEGÜL YÜCEL

 

15:00-15:50

TUT:AYŞEGÜL YÜCEL+
BAĞIŞ BİLİR

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-06 / 14 WEEK / 3206

MAIN INSTRUCTOR

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

SUPPORT INSRUCTOR (S)

KÜBRA SAYGILI

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

KÜBRA SAYGILI

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

KÜBRA SAYGILI

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

10:00-10:50

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

KÜBRA SAYGILI

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

KÜBRA SAYGILI

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

11:00-11:50

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

12:00-12:50

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

GÜLÜZAR ÖZTÜRK

TUT:GÜLÜZAR ÖZTÜRK+
KÜBRA SAYGILI

TUT:GÜLÜZAR ÖZTÜRK

TUT:GÜLÜZAR ÖZTÜRK

 

15:00-15:50

TUT:GÜLÜZAR ÖZTÜRK

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM

 

 

CLASS CODE

PFAC-08R / 3106

MAIN INSTRUCTOR

CENGİZ ÇALIŞKAN

SUPPORT INSRUCTOR (S)

YASEMİN KÜÇÜKÖMEROĞLU

 

 

 

 

 

MONDAY

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

FRIDAY

09:00-09:50

LM

CENGİZ ÇALIŞKAN

CENGİZ ÇALIŞKAN

YASEMİN KÜÇÜKÖMEROĞLU

CENGİZ ÇALIŞKAN

10:00-10:50

CENGİZ ÇALIŞKAN

CENGİZ ÇALIŞKAN

CENGİZ ÇALIŞKAN

YASEMİN KÜÇÜKÖMEROĞLU

CENGİZ ÇALIŞKAN

11:00-11:50

CENGİZ ÇALIŞKAN

YASEMİN KÜÇÜKÖMEROĞLU

CENGİZ ÇALIŞKAN

CENGİZ ÇALIŞKAN

CENGİZ ÇALIŞKAN

12:00-12:50

CENGİZ ÇALIŞKAN

YASEMİN KÜÇÜKÖMEROĞLU

CENGİZ ÇALIŞKAN

CENGİZ ÇALIŞKAN

 

LUNCH BREAK

14:00-14:50

CENGİZ ÇALIŞKAN

TUT: CENGİZ ÇALIŞKAN+
YASEMİN KÜÇÜKÖMEROĞLU

TUT: CENGİZ ÇALIŞKAN

TUT: CENGİZ ÇALIŞKAN

 

15:00-15:50

TUT: CENGİZ ÇALIŞKAN

 

 

 

16:00-16:50

 

GSM